Скляні розсувні двері. Львів

тел. (093) 811-09-69

Останнім часом великою популярністю користуються скляні розсувні двері. Львів та його мешканці мають можливість оцінити всі переваги таких конструкцій, замовивши їх виготовлення та монтаж у нашої компанії.

Розсувні двері переважно більш функціональні, ніж розпашні та маятникові варіанта, оскільки вони забезпечують естетичний вигляд приміщення та гарантують мінімальне використання житлового простору. Скляне полотно переміщується за допомогою роликових механізмів, які розташовані в верхній частині дверей. Такі вхідні групи не потребують монтажу великих фіксуючих елементів у підлозі, що не створює перешкоди для проходу. Ще одна перевага скляних розсувних дверей – встановлення дверної коробки для такої конструкції не є обов’язковим.

скляні_розсувні_двері_3

Сучасний офіс важко уявити без суцільноскляних перегородок чи дверей, оскільки такі речі забезпечують ідеальний розподіл приміщення та сприяють гармонійній робочій атмосфері.
Головні переваги скляних конструкцій:

Простота монтажу
Надійність
Сучасний зовнішній вигляд

Лідерами, без сумніву, є розсувні скляні двері (Львів), конструкція яких є ідеальною для використання в обмежених приміщеннях – там, де неможливе встановлення стандартних розпашних дверей.

скляні_розсувні_двері_8

Дуже часто такі двері використовують в якості вхідних груп. Також є можливість доповнити подібні конструкції автоматичним приводом, а на склі нанести логотип чи будь-який піскоструйний малюнок.

Скляні розсувні двері (Львів) дозволяють вирішити декілька завдань. Головним з них є забезпечення просторового об’єму, тобто ці двері не потребують місця для відкривання створки. Розсувні двері здаються невагомими, вони легко та практично безшумно відсуваються в сторону, тим самим створюючи відчуття простору та легкості.

скляні_розсувні_двері_7

Монтаж скляних розсувних дверей не займає багато часу. Наші спеціалісти встановлюють такі конструкції за декілька годин, не спричиняючи незручностей мешканцям квартири чи будинку. Скляні двері характеризуються довговічністю, надійність та міцністю, тому це найбільш зручні та вигідні конструкції в плані розділення житлового чи робочого простору. Також зауважте, що скляні розсувні двері з малюнком підкреслюють ексклюзивність інтер’єру, тому ваша оселя може стати унікальним поєднанням стилю та індивідуальності.

скляні_розсувні_двері_5

Двері зі скла можна побачити в офісних та торгових центрах, квартирах, будинках, котеджах та готелях. Унікальна міцність гартованого скла дозволяє використовувати скляні двері розсувного типу як міжкімнатні та вхідні конструкції.

Фурнітура для скляних розсувних дверей

скляні_розсувні_двері_1

Для монтажу розсувних дверей зі скла використовується спеціальний рельс, по якому рухаються каретки зі скляним полотном. В підлогу не потрібно монтувати ніяких масивних елементів, лише в куті проєму встановлюється невелика направляюча, яка не допускає можливості коливання скла.

скляні_розсувні_двері_2

Розрізняють два варіанти розсувних механізмів для скляних дверей:

Механізм відкритого типа – зігнутий по радіусу чи прямий трек із нержавіючої сталі. Цей трек кріпиться точковими кріпленнями до нерухомої частини скляної перегородки або до стіни.

скляні_розсувні_двері_4

Механізм закритого типу – спеціальний рельс, виконаний з алюмінієвого П-подібного профілю з декоративними кришками.

скляні_розсувні_двері_6

Будь-які дверні полотна мають підвісні кріплення. Це означає, що при монтажі скляних розсувних дверей необхідно враховувати навантаження, яке створюється на верхню частину проєму. При необхідності проєм треба підсилювати закладною металоконструкцією.

Скляні розсувні двері (Львів) можуть комплектуватися спеціальними плоскими замками та ручками, які забезпечують максимальне відкривання полотна чи розміщення його у вузькому проємі.

Також відмітимо, що дверне полотно може бути виконано з тонованого скла (бронзове, графітове) або з суцільно матового скла. Окремо пропонуємо здійснити нанесення будь-якого піскоструйного малюнку, що гарантує максимально гармонійне поєднання скляних дверей з інтер’єром Вашого приміщення.

Замовивши у нас скляні розсувні двері Ви отримаєте якісний сервіс, комплексне виконання та монтаж, а також повний спектр консультаційних та гарантійних послуг.

Виникло бажання купити скляні розсувні двері? Зателефонуйте нам: тел. (093) 811-09-69