Скляні двері (Львів)

В сучасному інтерєрі скляні двері дуже популярні. Сьогоденні технології та дизайнерські розробки перетворили звичайні двері в багатофункціональні естетичні рішення. Скляні двері, завдяки унікальному поєднанню матеріалів, що дають безмежні можливості для конструктиву та дизайну, займають одне з передових місць в інтерєрному облаштуванні.

sklyani_dveri_4

Для наших замовників ми виготовляемо індивідуальні скляні двері в двох варіантах: розпашні скляні двері та розсувні скляні двері. Для обох типів дверей можливе і радіусне виконання. Фурнітура для скляних конструкцій підбирається з каталогів провідних світових виробників (наприклад, Metalglas -Italia-), які пропонують перевірену та надійну продукцію. Скло може бути прозорим, матовим, з нанесенням піскоструйного малюнку будь-якої складності. Також пропонуємо бронзове (коричневий відтінок) та графітове (чорний відтінок) скло для суцільноскляних конструкцій.

Скло має унікальну характеристику поділу простору, не змінюючи реальних розмірів. Скляні двері вносять елемент відкритості та довіри, що спонукає клієнта заходити в торгові центри та офіси. Також слід відмітити, що суцільноскляні конструкції говорять про статус и престиж компанії чи фірми.

sklyani_dveri_1

Двері зі скла для квартир та особняків – це функціональний стильний елемент, котрий гармонійно поєднується з сучасним стилем помешкання та створює комфорт і затишок.

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції з безпечного гартованого скла, в тому числі і скляні двері. Львів та його мешканці мають можливість кожного дня захоплено спостерігати за завершеними обєктами нашої компанії, котрі розміщені по всьому місту. Фасади зі скла в центрі Львова, скляні двері в сучасних магазинах, дашки з гартованого триплексу – це тільки невеличкий перелік тих робіт, які реалізовані нашими спеціалістами.

sklyani_dveri_3

Найбільшою популярністю сьогодні користуються розсувні скляні двері, які можна встановлювати як на фасадах різноманітних бутіків, так і в звичайній квартирі. Така конструкція дверей ідейльно підійде в тих випадках, коли потрібна економія простору. Полотно цих дверей не потребує додаткового місця для відкривання, що не створює незручностей. У нас є можливість комбінувати елементи дерева та скла, для того, щоб реалізувати оригінальні ідеї дизайнерів та забезпечити ідеальне поєднання вишуканості та стилю.

Ми проводимо безкоштовні консультації клієнтів, котрих зацікавили стильні скляні двері. Львів’яни можуть отримати консультацію прямо в офісі фірми (м. Львів, вул. Сахарова, 43), а іногородні клієнти можуть звязатися з нашим менеджером по телефону: (093) 811-09-69