Скляні душові кабіни (Львів)

Бажаєте виготовити під замовлення скляні душові кабіни? Львів та мешканці західної України мають можливість отримати якісні конструкції з безпечного гартованого скла.

Скляні душові кабіни давно стали невід’ємною частиною інтер’єру сучасної ванної кімнати, оскільки скло ідеально підходить для приміщень з високим рівнем вологи. Досить часто, розмір та форма приміщення не дозволяє встановити стандартну душову кабіну, тому для вирушення цієї проблеми потрібно знати, що скляні душові кабіни виготовляються під замовлення. Їх можна ідеально вписати в інтер’єр ванної кімнати, не навантажуючи простір масивними деталями.

sklyana_dush_kabina_1

Переваги душових кабін зі скла:
— для виготовлення перегородок для душових кабін використовується безпечне гартоване скло, завдяки чому вони дуже міцні та надійні;
— зі скла можна виготовити кутові душові кабіни, розсувні та відкривні системи, а також унікальні двері-гармошки;
— скло, яке використовується для виготовлення скляних дверей для душових кабін, добре втримує тепло.

sklyana_dush_kabina_2

Якщо ж Ви шукаєте, де у Львові купити скляні душові кабіни, то ми до Ваших послуг. Пропонуємо різноманітні варіанти конструкції для дому, фітнес-центрів та саун. В нас Ви можете замовити нестандартні душові кабіни зі скла для ванної кімнати, котеджу, заміського будинку, або звичайної квартири. Всі консультацій безкоштовні. (тел. (093) 811-09-69)

sklyana_dush_kabina_3

Виготовлення душових кабін під замовлення пропонуємо не лише ми, але тільки у нас Ви отримаєте безкоштовну поради конструктора, ідеї дизайнера щодо вибору скляного полотна та фурнітури, а також індивідуальний підхід та якісне виконання. Ми використовуємо фурнітуру для скляних конструкцій від відомих виробників (Metalglas, CASMA, DORMA…), та можемо запропонувати різноманітні варіанти душової кабіни на кожного покупця. Ціна виробу може бути прорахована у нас в офісі або в телефонному режимі. Місто Львів не обов’язково має бути Вашим місцем проживання, оскільки ми працюємо по всій західній Україні (Тернопіль, Івано-франківськ, Луцьк…).

sklyana_dush_kabina_4

При виготовленні скляних душових кабін можуть бути використані різні способи декорування. Скляне полотно можна матувати суцільним нанесенням, або ж використати процедуру піскоматування для створення оригінального матового малюнку. Таке дизайнерське рішення зробить конструкцію менш прозорою, проте підкреслить її унікальність та стиль.

sklyana_dush_kabina_5

Якщо ж Ви шукаєте недорогі перегородки в душ, то ми також можемо дещо запропонувати. Консультанти порадять декілька видів бюджетних душових кабін, які можна виготовити індивідуально, проте за менші гроші. Ціна зменшиться за рахунок фурнітури, яка має відповідні сертифікати надійності, проте вироблена не в Європі.

В розділі «Душові кабіни» на нашому сайті Ви можете візуально ознайомитись з даним видом продукції і оцінити їх неймовірну красу та елегантність.