Скляні перегородки (Львів)

Бажаєте купити скляні перегородки? Львів та його мешканці мають унікальну можливість замовити сучасні конструкції у професіоналів. Ми пропонуємо повний комплект послуг по проектуванню, виготовленню та встановленню перегородок будь-якої складності.

sklyana_peregorodka_lviv_1

Скляні перегородки – це легкі універсальні конструкції, які використовуються для функціонального розділення приміщення без масштабного перепланування і ремонтних робіт. Ці конструкції надають можливість реалізувати актуальні дизайнерські рішення, а також забезпечити відчуття простору та рівномірний розподіл денного світла по всьому приміщенні офісу. Вони можуть бути виконані з різного виду скла, задля реалізації поставлених умов та особливостей декору. При зміні основної концепції приміщення є можливість демонтувати офісні скляні перегородки та перелаштувати внутрішній простір.

sklyana_peregorodka_lviv_2

Вільне планування по принципу Open Space вирішує і комунікативні завдання для співробітників офісу. Завдяки відсутності «глухих» перегородок створюється атмосфера командної роботи, незамінна для реалізації загальних проектів чи творчих задач. Створюючи відчуття візуальної відкритості, за допомогою прозорих елементів можна огородити роботі зони для більш продуктивної роботи, а непрозорі скляні частини не порушують концепцію Open Space.

sklyana_peregorodka_lviv_3

Сучасні технології дозволяють виготовляти абсолютно різноманітні скляні перегородки. Львів уже має досить багато конструкцій, які слугують прикладом того, що проект може бути реалізований навіть при неймовірно важких умовах. Нестандартні криволінійні форми скляних полотен, різні види фурнітури (Metalglas, CASMA, DORMA, Haideli…), унікальні конструктивні рішення – це все ми використовуємо для реалізації дизайнерської ідеї.

sklyana_peregorodka_lviv_4

Для кожного офісу можна розробити світлопрозорі конструкції у відповідності зі стилем і особливостями дизайну приміщення, щоб підкреслити престиж компанії та відповідність офісного інтер’єру найактуальнішим тенденціям.

Наші скляні перегородки (Львів) відрізняються особливою надійністю, що гарантує їх функціональність протягом багатьох років. Змонтовані нами конструкції мають перевірені комплектуючі та полотна, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами.

У нас Ви можете купити скляні перегородки декількох типів:
безрамні
каркасні
трансформуючі

Ціна даних виробів залежить від виробника фурнітури та типу скла. Уточнити будь-яку інформацію Ви можете в офісі нашої компанії або по телефону.